Зеленський прокоментував ДТП з участю свого кортежа

Президент України Володимир Зеленський прокоментував ДТП в Запорізькій області за участю автомобіля його кортежу. Він повідомив, що працівники УДО будуть притягнуті до відповідальності, якщо вони будуть визнані винними в скоєнні дорожньо-транспортної аварії. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Що стосується ДТП у Запорізькій області – це неприпустимо. Якщо працівники УДО, які їхали на мікроавтобусі до Києва, порушили правила й будуть визнані винуватцями ДТП, їх буде притягнуто до відповідальності. І слава богу, що всі залишилися живими", - заявив Зеленський.

Ще глава держави додав, що він виконав свою обіцянку стосовно відмови від кортежів і наголосив, що його кортеж складається з двох автомобілів: президентського і автомобілю охорони, які, як і усі авто, зупиняються на всіх світлофорах, стоять у заторах, ніхто не вмикає "мигалок" тощо.

"Останнім часом у соцмережах багато "зради" на тему того, що я обіцяв відмовитися від кортежів і не зробив цього. Повідомляю для всіх. Під час пересування президента дорогами України їде 2 автомобілі: президентський і автомобіль охорони. Іноді буває третій - із супроводжуючими особами, членами команди, охороною", - зазначив Зеленський.

"Президент - такий самий учасник руху, як і всі", - наголосив він.

Нагадаємо, 14 липня відбулося ДТП за участю автомобілів з кортежу президента України Володимира Зеленського. На трасі між Василівкою і Мелітополем Запорізької області мікроавтобус Volkswagen Transporter, в якому особовий склад Управління державної охорони України повертався з відрядження до Києва, і колона автобусів з дітьми потрапили в ДТП. Жертв немає.