Українські морпіхи показали блискучі результати на навчаннях в Грузії

На військовому полігоні "Орфоло" в Грузії відбулися тактичні навчання з підрозділом українських морських піхотинців в рамках міжнародних навчань "Agile Spirit 2019". Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ в Facebook.

Зокрема, військовослужбовці відпрацьовували дії під час безпосереднього бойового зіткнення з противником, в складі тактичних "двійок", "трійок" і розвідувальних відділень.

Також відбулися тренування взаємодії в бою груп вогневого прикриття тощо. З усіма завданням українські військові впоралися на "відмінно".

В процесі навчання на одному тактичному полі з морськими піхотинцями тактику піхотного розгортання відпрацьовували і військові з Болгарії, які були вражені високим рівнем підготовки та майстерністю українських військових.

Зазначається, що озброєнням учасників навчань забезпечує грузинська сторона, яка не лише допомагає українцям опановувати зброю зразка армій НАТО, а й ділиться тонкощами їхнього застосування та особливостями різних видів зброї.

Нагадаємо, з 27 липня по 9 серпня у Грузії проходять масштабні багатонаціональні військові навчання Agile Spirit 2019, в яких, окрім України, беруть участь понад три тисячі військовослужбовців з 14 країн НАТО та партнерів Альянсу.